Pilne oświadczenie w związku z zagrożeniem zarażeniem koronawirusem.

W związku z coraz większą liczbą osób zarażonych koronawirusem, mając na uwadze bezpieczeństwo osób uczestniczących w różny sposób w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy, informuję, że w dniach 12.03.2020r. – 25.03.2020r. wszystkie obiekty GOK( w tym świetlice wiejskie) będą zamknięte dla odwiedzających.  Odwołane zostają zaplanowane w najbliższych terminach: Kobiece popołudnie (12.03.2020r.,), Premiera spektaklu „ŁATA” (13.03.2020r.) oraz „Przypływ teatralny” (19.03.2020r. – 21.03.2020r.).

Jednocześnie informujemy, iż nie będą organizowane w placówkach żadne zajęcia zastępcze dla dzieci i młodzieży szkolnej.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. O nowych terminach spotkań i imprez poinformujemy, gdy sytuacja w kraju ulegnie poprawie.

Mirosława Nowak

Dyrektor Gminnego Kultury