Rekrutacja – projekt

Rozpoczynamy rekrutację na obóz artystyczny  artystyczny – Projekt:  MARZYCIELE – Lato w teatrze, który realizowany będzie w dniach 13 – 26 lipca 2020r.

Rekrutacja trwa do 26 czerwca 2020r.

 

W ramach obozu zaplanowano warsztaty teatralno – ruchowe, muzyczne, scenograficzno – kostiumowe, promocyjno – multimedialne. Efektem pracy uczestników będą pokazy teatralne w Stepnicy i Barlinku.

Projekt skierowany jest do uczestników w wieku 14 – 18 lat (możliwość udziału osób powyżej 18 roku życia jako wolontariusze). W wyjątkowych sytuacjach przyjmowane będą również zgłoszenia od osób mających 13 lat.

 

Tegoroczne, stepnickie Lato w teatrze, czyli projekt MARZYCIELE w głównej mierze kręci się wokół tematu ZIEMI. „Błękitnej kropki” na której żyjemy i którą musimy szanować. Bo ta “drobinka kurzu zawieszona w strudze słonecznego światła” jest przecież naszym wspólnym DOMEM, o który powinniśmy dbać.

 

Link do formularza rekrutacyjnego:

https://forms.gle/ZvDvcNchg3eSnDrT9

 

Organizator:

Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy

Teatr w Krzywym Zwierciadle

 

Partner:

Stowarzyszenie Plantacja Wyobraźni – MDK z Barlinka

 

Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

 

Skip to content