Artur Chamski w Stepnicy

Widok na Zalew Szczeciński i Przystań Kapitana Roberta Hillgendorfa rozciągająca się z Amfiteatru sprzyjała wytworzeniu relaksującego klimatu podczas koncertu Artura Chamskiego, który odbył się 22 czerwca br.  w Stepnicy. Dzięki współpracy Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Stepnicy i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stepnicy oraz finansowemu wsparciu  działania przez  Miejską i  Powiatową Bibliotekę Publiczną w Goleniowie odbył się niesamowity koncert na mini scenie Amfiteatru.

 Artur Chamski  to aktor na stałe współpracujący z Teatrem Buffo. Niezwykle uzdolniony wokalnie  artysta świetnie odnalazł się na scenach musicalowych. Grał m.in. w musicalach „Metro”, „Polita, reżyserowanych przez bardzo wymagającego Janusza Józefowicza.  Popularność zdobył występując w programach telewizyjnych takich jak: „Jak oni śpiewają” oraz „Twoja Twarz brzmi znajomo”. W 2008 roku wygrał czwartą edycję programu „Jak oni śpiewają”.  Z powodzeniem występuje także w serialach telewizyjnych, m. in.: „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pierwsza miłość”. Na swoim koncie ma także płytę : „Jak oni śpiewają”.

W Stepnicy pojawił się w towarzystwie dziennikarza telewizyjnego Marcina Michrowskiego, z którym prowadził na scenie sympatyczną rozmowę wprowadzającą widzów w doskonały nastrój. Anegdoty i opowieści o artystycznej podróży Artura Chamskiego, były doskonałym wstępem do przygotowanego koncertu. Program artystyczny zakończył się  kilkoma bisami na wyraźną prośbę publiczności. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury miał także małą niespodziankę dla przybyłych z Warszawy gości i zgromadzonej publiczności. Grupa „Smoki w Zalewie”, dała próbkę swoich umiejętności w postaci krótkiego fire show. Artysta tuż po występie  rozdawał uśmiechy i  z przyjemnością pozował do zdjęć. Tym samym w dobrej atmosferze w najdłuższy dzień w roku rozpoczął się sezon imprez plenerowych w Stepnicy.

Skip to content