Muzyczne (i językowe!) pożegnanie roku szkolnego w MGOK-u!
Za nami wyjątkowy wieczór pełen talentu, pasji i niesamowitych emocji. Uczestnicy naszych zajęć uroczyście podsumowali mijający rok szkolny podczas uroczystego koncertu finałowego. Nasza sala widowiskowa wypełniła się dźwiękami, które poruszyły serca zgromadzonej publiczności. Na scenie zaprezentowali się podopieczni Pana Dobromira Strzelczyka, którzy przez ostatnie miesiące ciężko pracowali nad szlifowaniem swoich muzycznych umiejętności. Mieliśmy okazję usłyszeć:
Klasyczne i nowoczesne brzmienia pianina,
Melodyjne i nastrojowe akordy gitary klasycznej,
Rockową energię i mocne uderzenie gitar elektrycznych,
Duma nas rozpiera, kiedy widzimy, jak wielkie postępy zrobili nasi młodzi wirtuozi.
Niespodzianka wieczoru: Talent show po angielsku!
Muzyka to jednak nie wszystko! Czwartkowy wieczór urozmaiciły również dzieci uczęszczające na zajęcia języka angielskiego
w MGOK-u. Ich wyjątkowy występ artystyczny udowodnił, że nauka języka obcego może być świetną zabawą, a przełamywanie barier językowych na scenie to dla nich pestka! Kto wie, może rosną nam przyszli dyplomaci lub gwiazdy światowych scen? Wielkie podziękowania!
Dziękujemy Panu Dobromirowi Strzelczykowi za cierpliwość, serce i profesjonalizm wkładany w codzienne lekcje, a rodzicom za wsparcie i głośny doping. Przede wszystkim jednak dziękujemy WAM – drodzy młodzi artyści. Byliście fantastyczni!
Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych i pełnych inspiracji wakacji. Do zobaczenia we wrześniu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia poniżej. Kogo znaleźliście na zdjęciach? Dajcie znać w komentarzach i zostawcie serducho dla naszych zdolnych dzieciaków!









































































