ZASZCZEP SIĘ I BĄDŹ NA FALI

Zaszczep się i bądź na fali!!!

Widmo czwartej fali zakażeń COVID -19 wyskakuje z każdej informacji prasowej, a nie mieliście jeszcze okazji i czasu, by się zaszczepić?

Jesteście mieszkańcami Gminy Stepnica z terenów wiejskich i nie macie możliwości dojechać do punktu szczepień?

A może dwie dawki szczepienia są dla Was zbyt przerażające, by podjąć wyzwanie?

Powodów może być wiele, ale mamy rozwiązanie.

Łatwiej być już nie może!

Dla Waszej wygody i z troski o Wasze zdrowie Burmistrz Miasta i Gminy Stepnica zaprosił do współpracy pracowników medycznych Mobilnego Punktu Szczepień Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie którzy 5 września przyjadą do Stepnicy i będą szczepili wszystkich chętnych przeciwko Covid – 19, jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

Dla wszystkich, którzy mają problem z transportem do Stepnicy uruchomiony został także numer telefonu 509 567 353, pod który można zgłaszać taką potrzebę (do godz. 10:00 w niedzielę). Osoby zgłoszone zostaną nieodpłatnie przewiezione ze swojego domu do punktu szczepień i odwiezione do domu przez strażaków z Ochotniczej Straż Pożarnej w Stepnicy.

Mobilny Punkt Szczepień działał będzie w dniu 5 września 2021r.

(czyli w najbliższą niedzielę) , w godz. 12:00 -19:00 na kąpielisku w Stepnicy.

Cała akcja będzie miała miejsce podczas imprezy SUP OPEN RACER o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica. Gwarantujemy mnóstwo atrakcji plażowych i sportowych.

Punkt szczepień będzie dostępny podczas całej imprezy także bez wcześniejszej rejestracji dla wszystkich chętnych, którzy odwiedzą w tym dniu kąpielisko.

Skip to content