„Mimo wszystko”

#posąsiedzku
Cieszymy się na współpracę z Goleniowskim Domem Kultury.
Na pewno nie trzeba także przedstawiać Lesji Szulc.
Już 26 lutego w naszej sali teatralnej wystąpią artyści, którzy pod jej kierunkiem, dzięki swojemu zapałowi i pasji stworzyli niezwykłe widowisko wypełnione słowem i dźwiękiem.
Sami opisują siebie skromnie:
„ArtGrupa Lesji Szulc ” Mimo Wszystko” to zespół pasjonatów i miłośników piosenki, poezji i teatru. Spotkanie ludzi dojrzałych, doświadczonych życiowo i zawodowo. I choć każdy jest ’ z innej bajki” to wspólnie tworzą swoją Mimo Wszystko.
Przedstawienie muzyczno poetyckie ” Mimo Wszystko” to połączenie znanych polskich piosenek w przeplataniu z tekstami autorskimi. Jest to nasza ludzka historia we współczesnym świecie. O prawdziwych potrzebach i wartościach, które zostały „rozmyte”. Warto się zatrzymać i pozwolić sobie na refleksję Mimo Wszystko.”

Zapraszamy do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Stepnicy
już 26 lutego 2022r. o godz. 19:00.
Wejściówki dostępne pod numerem telefonu 533979917 lub w ośrodku kultury (Stepnica, Portowa 7).
Może wspólnie uda nam się wyostrzyć ten rozmyty obraz?

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i tekst „Art Grupa Lesji Szulc MIMO 26 WSZYSTKO lutego/ lutego/godz.19:00 SALA TEATRALNA MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY W STEPNICY Zapraszamy na występ grupy artystycznej działającej przy Goleniowskim Domu Kultury SM #kulturaposąsiedzku”
Skip to content