Karnawałowy recital Małgorzaty Lewińskiej

W ubiegłym roku do udziału w stepnickich wydarzeniach udało się zaprosić kilka gwiazd estrady i teatru znanych szerszej publiczności, także z ekranów kin i telewizji. W tym roku jako pierwsza zagościła na deskach stepnickiej sceny Małgorzata Lewińska.

Pani Małgorzata okazała się być bardzo życzliwą i otwartą artystką dysponująca nie tylko niezwykłym talentem scenicznym i niepodważalnym warsztatem, ale przede wszystkim z ogromną charyzmą przyciągającą uwagę widzów od pierwszych sekund na scenie.

Błyskotliwą rozmowę wprowadzającą widzów w fascynujący świat Pani Małgorzaty przeprowadził niezawodny dziennikarz telewizyjny Pan Marcin Michrowski.  Z wielką życzliwością, ale też nieukrywaną dociekliwością wypytywał o szczegóły pracy zawodowej i ścieżki kariery artystki.

Pani Małgorzata z wielką pasją opowiadała nie tylko o swoim życiu zawodowym i aktywistycznej pracy dla fundacji zajmującej się osobami, w tym młodzieżą wykluczoną i zagrożoną bezdomnością. Trzeba przy tym dodać, że Pani Małgorzata znajduje czas na pracę społeczną, mimo iż jest bardzo aktywna zawodowo i jest mamą czwórki dzieci.

Zjawiskowo piękna artystka wystąpiła z recitalem obejmującym jej ulubione polskie i francuskie piosenki nawiązujące do zabawy i karnawału. Większość aranżacji muzycznych przygotowanych zostało w profesjonalny sposób przez Pana Romana Czubatego – prywatnie przyjaciela Pani Małgorzaty. Opowieści o tej bliskiej znajomości poskutkowały wielkim poruszeniem artystki, która podczas wykonania jednej z ulubionych piosenek uroniła łzy wzruszenia.

Gwiazda ujęła wszystkich obecnych swoją skromnością i jeszcze długo po występie dyskutowała o różnych ciekawych sprawach z widzami na widowni.

Cieszymy się, że tak sympatycznie rozpoczęliśmy ten rok. Kolejną gwiazdą, która odwiedzi nas w najbliższym czasie będzie aktor – Pan Andrzej Grabowski. Jego przyjazd do Stepnicy zaplanowany został na marzec br. Szczegóły spotkania wkrótce.

Skip to content