ZUMBA, ZUMBA, ZUMBA? O co chodzi?

Ostatnio bardzo często słyszymy „Byłaś na zajęciach ZUMBY?”, „Idziesz dziś na ZUMBĘ?”, „Nie wiesz kiedy następna ZUMBA?”, na portalach społecznościach (facebook) czytamy „Dziś ZUMBA o….”, „Dziękujemy za super zajęcia!!!! Zumba tylko z wami!” itp. Czym jest ZUMBA?

ZUMBA to nic innego jak taniec, fitness i zabawa. Połączenie tych trzech elementów wraz z latynoską, rytmiczną muzyką stanowi niesamowity, dynamiczny, pasjonujący, skuteczny i wprawiający w dobry nastrój program fitness.

Zajęcia Zumba podobnie jak trening aerobowy mają korzystny wpływ na układ krążeniowo- oddechowy, wzmacniają, kształtują i rzeźbią mięsnie. ZUMBA opiera się o kroki taneczne dzięki czemu zajęcia są dla uczestników świetną taneczną zabawą. Osoby na każdym poziomie zaawansowania i o różnym poziomie sprawności fizycznej mogą uczestniczyć w zajęciach dzięki łatwym krokom wykorzystywanym w choreografiach. W trakcie spala się niesamowite ilości kalorii, wydziela się ogromna ilość endorfin, wzmacnia ciało – to aktywny wypoczynek.

W Gminie  Stepnica mamy dwie prężne grupy ZUMBOWE (w Stepnicy i Racimierzu)
– zachęcamy i zapraszamy na zajęcia!

Nieodpłatne zajęcia Zumby odbywają się w ramach zajęć Gminnego Ośrodka Kultury:

poniedziałek: sala gimnastyczna w Racimierzu – godzina 17:30

środa: hala sportowa w Stepnicy – godzina 17:30

czwartek: sala gimnastyczna w Racimierzu – godzina 17:30

Koszt jednorazowych zajęć to jedyne 1zł – związany z opłatą za sale. Zapraszamy!

Skip to content