Zbiórka charytatywna dla Lucka

Już  od dzisiaj (1 grudnia 2017r.), jest realizowana zbiórka dla Lucka – chłopca, który musi przejśc kosztowny zabieg usunięcia stawu rzekomego. Puszka dostępna jest a w Gminnym Ośrodku Kultury  w Stepnicy. Zbiórka jest zarejestrowana na portalu zbiórek pod numerem  2017/5114/KS.

W sobotę (2 grudnia 2017r.) zbiórka będzie się odbywać w ramach kiermaszu słodkości podczas Mikołajkowych Mistrzostw  w Brazylijskim Jiu Jitsu na terenie  hali widowiskowo- sportowej (teren zielony przy wyjściu z łącznika pomiędzy halą i szkołą). Dotrzeć na miejsce kiermaszu można bezpośrednio od strony ul. Dworcowej. Komitet Społeczny pomocy dla Lucka informuje, iz podczas Mistrzostw obecny będzie bohater zbiórki : Lucek  z rodzicami. Można będzie  poznać go osobiście.

Pomóc można na różne sposoby:datek do puszki, dostarczenie domowego ciasta na kiermasz lub dostaczenie przedmiotów na licytacje, którą w innym mieście organizują dla Lucka jego rodzice. Gorąco polecamy Państwa uwadze całe działanie. Pokażmy jak wielkie serca mają Stepniczanie.

Zbiórka do puszek potrwa do 4 grudnia 2017r.

 

Skip to content