ZAWODY AEROBIKOWE

Dnia 16.03.2013 odbyły się IV Zawody Aerobikowe – impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji Nieformalnej, Gimnazjum Dywizjonu 303 oraz Gminny Ośrodek Kultury, a mogła się odbyć dzięki dofinansowaniu z Gminy Stepnica.
W imprezie uczestniczyło prawie 100 osób (15 zespołów). Uczestnicy startowali w różnych kategoriach wiekowych od maluchów (dzieci w wieku przedszkolnym i nauczanie początkowe) do 16-latków. W pierwszej kolejności prezentowane były układy obowiązkowe, a następnie układy dowolne. Występowały grupy przygotowywane były przez panie: Małgorzatę Kanię, Irminę Łachacz i Patrycję Naszydłowską. Oceną występujących zespołów zajmowały się instruktorki i trenerki fitness ze Szczecina. W trakcie imprezy niezapomniany pokaz wykonała grupa fitnessowa „Ale Babki” – prowadzona przez Panią Małgorzatę Kanię. Wszyscy obecni mięli możliwość uczestniczenia w energetyzującej ZUMBIE prowadzonej prze ZUMBA Sis ze Szczecina.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach

6-9 lat układ obowiązkowy:
1 miejsce Grupa z Czarnocina
2 miejsce Eksplozja Junior
3 miejsce Grupa PomerStep Junior

6-9 lat układ dowolny:
1 miejsce Grupa taneczna z Czarnocina
2 miejsce PomerStep Junior Stepnica

10-12 lat – układ obowiązkowy:
1 miejsce KAMP Czarnocin
2 miejsce Funky Step
3 miejsce Eksplozja II

10-12 lat układ dowolny:
1 miejsce Eksplozja II
2 miejsce Funky Step
3 miejsce KAMP Czarnocin

13-16 lat układ obowiązkowy:
1 miejsce PomerStep
2 miejsce Balans Czarnocin
3 miejsce III B

13-16 lat układ dowolny:
1 miejsce PomerStep
2 miejsce Balans Czarnocin
3 miejsce TOYA

Poziom grup występujących był bardzo wyrównany. Uczestnicy dostali pamiątkowe medale, puchary oraz dyplomy. Osoby zgromadzone wśród publiczności mogły wylosować nagrody, które otrzymaliśmy od Banku Spółdzielczego. Rozstrzygnięty został także konkurs plastyczny pod nazwą „Taniec rzeźbą naszego ciała”. Nagrody otrzymali: 1. Joanna Mikraszewicz, 2. Weronika Strzelczyk, 3. Aleksandra Rombel, wyróżnienie – Szymon Durzyński.

IV Zawody Aerobikowe to impreza łącząca pokolenia, w której prezentują się zarówno dzieci jak i ich mamy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok!

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stepnicy za udostępnienie sali.

Skip to content