Z wiatrem i wodą – 28 lipca

Piątkowe spotkania w amfiteatrze rozpoczęliśmy występem zespołu Stepniczanie, który pokazał się na stepnickiej scenie po raz pierwszy z kierownikiem Ryszardem Zagórskim.
Gdy na deskach amfiteatru pojawił się zespół HUBAS, pod namiotami zebrali się, bez mała, wszyscy żeglarze uczestniczący w tegorocznych Regatach Turystycznych. Koncert HUBASa w Stepnicy był debiutem scenicznym pełnego składu Projektu HUBAS. Podczas koncertu zaprezentowany został materiał z debiutanckiej płyty "Wstawaj".
W dobrych nastrojach odbyło się podsumowanie VI etapu 53. Regat Turystycznych. Błękitną wstęgę i puchary wręczył gospodarz gminy, a zarazem fundator nagród Burmistrz Andrzej Wyganowski w towarzystwie zespołu sędziowskiego. Godziny wieczorne były typowym odpoczynkiem przy muzyce.

>>>galeria<<<