Wernisaż i spotkanie z Martą Frej

Fundacja Czas Dialogu, załogi Rejs Kobiet NawiGracje oraz GOK Stepnica – ZAPRASZAMY do mariny w STEPNICY na wernisaż i spotkanie z Mistrzynią Memów

04.09.2016, g. 17.00

Marta FREJ

malarka, ilustratorka, animatorka kultury, prezeska Fundacji Kulturoholizm, mama Maćka, współzałożycielka Klubu Krytyki Politycznej w Częstochowie.

Ukończyła studia ASP w Łodzi, asystentka w pracowni rysunku i malarstwa prof. M. Czjkowskiego na ASP w Łodzi (2005-2009). Laureatka nagrody Okulary Równości 2015, przyznawanej przez Fundację im. Izabeli Jarugi-Nowackiej. Obecnie pracuje w Centrum Promocji Młodych w Częstochowie. Autorka Festiwalu ART.eria, członkini duetu artystycznego FRiKO. Współautorka – razem z Agnieszką Graff – ksiązki; "Memy i Graffy. Dżender, kasa i seks" (2016). Więcej; memshirt.com.

WERNISAŻ PŁYWAJĄCEJ GALERII MARTY FREJ jest częścią REJSU KOBIET NAWIGRACJE realizowanego przez Fundację CZAS DIALOGU, pod patronatem Kongresu Kobiet i przy wsparciu Województwa Zachodniopomorskiego. Pełen program wydarzeń NawiGracji oraz jej załóg znajduje się na www.nawigracje.pl