Weekend Kobiet

Kobiety, Pasje, Relaks – to tegoroczne hasło Weekendu Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Stepnicy. Będzie to czas Kobiet, które nie boją się twórczych wyzwań oraz szukają ciekawych i zdrowych rozwiązań. 

Już 10 marca o godzinie 12:00 rozpoczyna się Wystawa „Artpasje” – Krystyny Prokopowicz. O godzinie 17:00 zapraszamy na Wernisaż wystawy.Będzie to podsumowanie kilkunastoletniej pracy twórczej artystki., w tym 10-letniej współpracy z GOK. Różne style i techniki od decoupaqe przez malowanie na płótnie i szkle, po wytwory w glinie.

11 marca Gminny Ośrodek Kultury będzie otwarty dla kobiet już od godziny 10:00, aż do 20:00. Tego dnia proponujemy, przybyłym Paniom, możliwość skorzystania ze stylizacji kosmetycznych, na które zaprasza Sandra Rosa. Można umówić się na manicure lub regulację brwi. Panowie Hubert Łacwik i Kamil Piątek zapraszają na masaż relaksacyjny, który jest idealny na przemęczenie i brak energii. O godzinie 16:00 będzie okazja porozmawiać na temat zdrowego żywienia z  dietetykiem Naturhouse. Ponadto będzie można odświeżyć garderobę na stoisku KupCiuszek, na którym znajdą się nowe, markowe rzeczy – końcówki kolekcji. No i oczywiście tradycyjnie zachęcamy do skorzystania z kawiarenki. Będzie – jak zawsze – pysznie i zdrowo.

Kobiety, Pasje, Relaks, już od piątku w Gminnym Ośrodku Kultury w Stepnicy.

(Zapisy na proponowane zabiegi osobiście w GOK-u lub pod nr tel 914188628)

Skip to content