VII Przypływ Teatralny – KOMPAS WARTOŚCI

VII PRZYPŁYW TEATRALNY – „Kompas wartości” to kolejna edycja spotkań teatralnych poświęconych szerzeniu kultury wysokiej. Wydarzenie jest realizowanej przez Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru, Teatr w Krzywym Zwierciadle, Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku, przy wsparciu Stowarzyszenia OFFicyna oraz Studio Munka.

Kolejna edycja działań teatralnych odbywać się będzie w Stepnicy i Ryszewku. W tym roku w całości poświęcona będzie wydarzeniom społecznie zaangażowanym. Główne tematy odwołują się do oznaczeń kierunków świata na kompasie, będą to WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ, EMANCYPACJA, SOLIDARNOŚĆ. Tym samy tworzymy własny "Kompas Wartości", który wyznaczać będzie kierunki kreatywności, twórczego rozwoju, pokonywania przeszkód oraz wsparcia w stale kręcącej się i zmiennej rzeczywistości.

Tegoroczna edycja PRZYPŁYWU TEATRALNEGO podzielona jest na cztery części, #DocumantaryZONE, Teatralna Strefa Dziecka, #kreujeMY – Kreatywna Strefa Młodych oraz FESTIWAL. Wydarzenia rozpoczynają się 23 października projekcjami filmowymi , a kończą 27 października Koncertem Jesiennym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

VII PRZYPŁYW TEATRALNY – Kompas Wartości jest współfinasowany ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

Harmonogram

23.10.2018 – #DocumentaryZONE (Stepnica/Ryszewko) – prezentacja filmów dokumentalnych związanego z prawami człowieka i poszukiwaniem swoich wartości. Prezentacja wraz z dyskusja odbędą w Gminnym Ośrodku Kultury w Stepnicy oraz w MOS Ryszewko.

24.10.2018 – Teatralna Strefa Dziecka (Stepnica)
09:00 – „Kapu kap” – Grupa nieformalna Głowa Mała – GOK
11:00 – „Kapu kap” – Grupa nieformalna Głowa Mała – GOK
11:30 – „WALIZKA SHOW” – Kamil Malecki – SP