VII Jazz Piknik Nad Zalewm

VII Jazz Piknik Nad Zalewem odbył się w ramach Dni Stepnicy 2016. Była to impreza plenerowa, podczas której zaprezentowali się muzycy z czołówki polskich list jazzowych zapewniając najwyższy poziom wykonawczy oraz satysfakcję licznie zgromadzonej publiczności. Wystąpili: Wojciech Myrczek / Paweł Tomaszewski Quartet, Eskaubei i Tomek Nowak Quartet, Kinga Głyk Trio oraz Ley D Funk.

Wieczorem wspaniały koncert dał  Łukasz Zagrobelny. Zgromadzone tłumy widzów ciepło przyjęły wykonawcę, który zrewanżował się świetnym występem zachęcając do wspólnego śpiewania. Dobry kontakt wykonawców z publicznością to najlepsze, co może się wydarzyć.
Po koncercie artysta znalazł też czas dla swoich fanów na podpisywanie płyt i pamiątkowe fotki.

Organizatorem VII Jazz Pikniku byli: Gmina Stepnica / Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy we współpracy z Zachodniopomorskim Stowarzyszeniem Jazzowym
Koncerty prowadził – Mieczysław Podsiadło.

Sponsorem była Villa Park Goleniów.

>>>Galeria – GOK<<<
>>>Galeria – Grzegorz Gawron<<<