V Przypływ Teatralny

V PRZPŁYW TEATRALNY – Smaki Kultury, część festiwalowa zakończona.

Była to kolejna edycja święta teatru w Stepnicy w całości poświęcona smakom i nurtom kultury niezależnej. Stepnicki festiwal był również spotkaniem mieszkańców Stepnicy z artystami poszukującymi nowych form wyrazu w teatrze oraz prezentującymi nurt alternatywny w Polsce.
Tegoroczna edycja części festiwalowej to 10 spektakli teatralnych, 2 koncerty oraz warsztaty teatralne dla młodzieży. W tym roku na deskach w Stepnicy mieliśmy okazję zobaczyć: Teatr Brama, Teatr 6 i Pół, Teatr KRZYK, Teatr Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki, Teatr Bełchatowskich Uciekinierów, Teatr Kigdom of Curvy Fork, Iwonę Konecką z Teatru Realistycznego, Teatr Elipsa, Teatr w Krzywym Zwierciadle, młodszą grupę Teatru w Krzywym Zwierciadle oraz koncerty zespołu KARPET i Elektrycznego Węgorza.

Jednak to nie koniec V PRZYPŁYWU TEATRALNEGO – Smaki Kultury, przed nami jeszcze wydarzenia towarzyszące. Teatralny Świat Dziecka i spektakl „Ptasznik” Teatru Kubika. Już w najbliższą środę (09.11) o 17:00 Filmowa Strefa Kobiet. Natomiast 12 listopada PRZYPŁYW na WOLFRAMIE, czyli powtarzamy to co działo się w Stepnicy w mniejszej formie w Goleniowie. W ramach wydarzeń towarzyszących zapraszamy naszych starszych stepnickich widzów na Muzyczną Strefę Seniora, gdzie 16 listopada wystąpi Claire Gmiter w repertuarze Edith Piaf.

Organizatorzy: Centrum Edukacji Nieformalnej i Outdooru, Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy, Teatr w Krzywym Zwierciadle

Współorganizator: Miasto i Gmina Stepnica, Szkoła Podstawowa w Stepnicy

Partnerzy: Teatr Kingdom of Curvy Fork

Zadanie współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.

SMAKI KULTURY okiem Oczajduszy

SMAKI KULTURY z innej strony

 

Skip to content