TWO STEPNICA

Tegoroczne Dni Stepnicy wypełnione były wydarzeniami sportowymi, kulturalnymi i rozrywkowymi. Program był różnorodny – każdy, kto miał ochotę na aktywne spędzenie czasu znalazł zapewne odpowiednie dla siebie działanie.

8 lipca upłynął pod hasłem TWO STEP’NICA. Mimo, iż pogoda nie była zbyt sprzyjająca zadziało się wszystko, co było zaplanowane – Świat Dziecka w plenerze: wspólne malowanie wielkich obrazów, Twister – gra planszowa dużego formatu, "Otwarty Mikrofon" – występy na scenie dla wszystkich chętnych dzieci i Festiwal Bąbelków – puszczanie baniek dużych i małych, a także malowanie twarzy. Główna część to Akademia B-Boya czyli warsztaty B-Boy oraz Dj'ingu. Była okazja do spróbowania i obejrzenia break dance-u oraz zabawy w DJa. Najbardziej widowiskowe były Bitwy B-BOY-ów, do których zgłosiło się 8 grup.

Pierwsze miejsce i nagrodę główną zdobył Tabasco Break Rebels czyli Cygan aka Makaron i Rademenez. Niespodzianką dla uczestników był anonimowy sponsor, dzięki któremu laureaci drugiego i trzeciego miejsca również otrzymali nagrody pieniężne. Imprezę poprowadzili chłopaki z grupy Mad Skillz – Mąka i Sierber. Za sterami konsoli zasiadł DJ Set.

Punktem kulminacyjnym wieczoru była impreza taneczna inna niż wszystkie. Tym razem na deskach stepnickiego amfiteatru stanęło dwóch Dj-ów: Dj Skinny i Dj Gregory. I chodź prywatnie są przyjaciółmi, to doszło między nimi do muzycznego starcia na najlepsze hity i bity. Dj Skinny zaprezentował się w stylistyce bardziej latynoskiej i balladowej podczas gdy Dj Gregory mocno uderzył z klubowym brzmieniem. Ich wysiłki podsumowała brawami publiczność, która dała minimalnie głośniejsze oklaski dla Skinniego. W ten sposób zdobył on Złoty Mikser 2016, który przekazał na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w roku 2017. Więc już teraz, jeżeli chcecie zdobyć to niesamowite trofeum, zapraszamy Was na WOŚP w Stepnicy w styczniu 2017.

>>>galeria GOK<<<

>>>galeria projekt FlowUP<<<

Skip to content