Relacja ze spotkania

16 kwietnia zaprosiliśmy mieszkańców na spotkanie do Gminnego Ośrodka Kultury w Stepnicy. Od godziny 12:00 trwały masaże w specjalnie przygotowanej sali, z których skorzystało 14  osób. Miała też miejsce wyprzedaż różności. Była to okazja do rozmów przy kawie. Nie zabrakło domowych, a raczej gokowskich wypieków jak np. czekoladowych muffinków czy cytrynowej tarty. Były też przekąski na słono – śliwki w boczku czy quiche z serem pleśniowym i porem. Tym razem Panie mogły skorzystać z usług kosmetyczki, która zajmowała się regulacją brwi. Z tego zabiegu skorzystało 10 Pań. W sumie GOK odwiedziło w tym dniu około 30 osób.

Był to wstęp do wyjazdu na koncert zespołu wokalnego The King's Singers, jaki odbył się 17 maja w filharmonii szczecińskiej. The King's Singers to jeden z najsławniejszych zespołów wokalnych na świecie. Jego historia sięga 1968 roku. W tej elitarnej grupie do tej pory śpiewało 25 muzyków, zawsze tworząc sekstet.
Artyści pokonują rocznie tysiące kilometrów, by zaśpiewać przeszło 120 koncertów w najznamienitszych salach Ameryki, Europy, Azji i Australii. W Szczecinie wystąpili z Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Ewy Strusinskiej, w sali symfonicznej nowej Filharmonii.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 21 maja.
W ofercie – refleksologia stóp, twarzy i dłoni, regulacja brwi oraz manicure.
A wieczorem HUBAS – Humorystyczny Project Muzyczny.

Sara Strzebońska

Skip to content