Podsumowanie ferii

11 lutego odbyło się w GOK podsumowanie ferii. 1 lutego – podczas otwarcia – ogłosiliśmy konkurs plastyczny pt. „Minionki uczą ekologii”. W konkursie wzięło udział 13 dzieci w obu grupach wiekowych (3-6 lat – 4 uczestników i 7-12 lat – 9 uczestników). Zadaniem dzieci było wykonanie ekologicznego miniona w formie przestrzennej. 10 lutego odbyło się głosowanie na najlepszą pracę. Jury, w składzie Małgorzata Nicpoń-Mutkowska, Paulina Blatkiewicz i Adam Półciennik, oceniło zgromadzone Minionki i wyłoniło zwycięzców. Po podsumowaniu punktów, w starszej grupie wygrała Wiktoria Zielińska, drugie miejsce zajął Szymon Doczekalski, a trzecie Emilia Skóra. Natomiast w grupie młodszej wygrał Michał Jura, drugi był Oliwier Kurpiński, a trzecia Zuzanna Rączkowska. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.
Kolejny konkurs to zbieranie naklejek za uczestnictwo w zajęciach. Każdego dnia, po zakończeniu zajęć, dzieci przyklejały naklejkę w tabelce przy swoim nazwisku. Najwierniejszym uczestnikiem naszych zajęć i tym samym zwycięzcą został Oliwier Kurpiński. Oli zdobył maksymalną ilość naklejek. Tuż za nim były; Julia Wyszyńska oraz Zuzanna Rączkowska. Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w fermowych zajęciach również dostały słodki upominek.
Bardzo dziękujemy wszystkim za odwiedzanie GOKu i uczestnictwo w zajęciach. Chcąc powspominać lub zobaczyć co się działo zapraszamy do Galerii GOK.

Sara Strzebońska

Skip to content