MISS LATA NAD ZALEWEM 2014

Mundialowe wejście, konkursowe emocje i taneczne pokazy – tak wyglądała kolejna wspaniała zabawa z cyklu Miss Lata Nad Zalewem 2014 jaka odbyła się w Stepnicy. Pogoda nie rozpieszczała, ale co najważniejsze – dopisała publiczność.
Stepnica – to miejsce bogate w urokliwe zakątki i piękne dziewczyny. Tu nigdy nie brakowało kandydatek do konkursu Miss Lata. Również w tym roku odważane dziewczyny postanowiły wziąć udział w zabawie. Do walki o tytuł najpiękniejszej stanęło dwanaście dziewczyn. Najmłodsza miała 16, najstarsza – 27 lat. Kandydatki oceniało jury oraz widzowie. Miss Lata Nad Zalewem 2014 została pochodząca z Goleniowa Emilia Zajdel.
I wicemiss to Paula Peterman ze Szczecina, a II wicemiss – Kinga Zamkowska ze Stargardu Szczecińskiego. Widzowie najwięcej głosów oddali na Joannę Nowicką – ona więc otrzymała tytuł Miss Publiczności.
Od kilku lat na stepnickiej scenie bawią się również dzieci i nastolatki. To od tej grupy wiekowej rozpoczął się konkurs. O tytuł Małej Miss i Małego Mistera ubiegały się dzieci w wieku 3 – 10 lat. Korony zdobyli: Nikola Spyrka lat 9 oraz Dominik Łuszczyński lat 5. Tytuł Miss Nastolatek 2014 otrzymała Wanessa Merta lat 11.
Dużym zainteresowaniem tego dnia cieszył się koncert Libera i Natalii Schroeder, którzy zostali zaproszeni do Stepnicy przez organizatorów imprezy.
Dzień zakończył się zabawą przy muzyce, którą „podawał” DJ Skinny.

>>>galeria<<<

 

Skip to content