KULTURALNE PODSUMOWANIE

Spotkanie podsumowujące dziesięciomiesięczne zajęcia artystyczne odbyło się przy pełnej widowni.  Zgodnie z programem zaprezentowała się grupa taneczna PomerStep z układami wypracowanymi w ciągu roku przy wsparciu instruktorki Irminy Łachacz.
Tradycyjnie odbył się również koncert uczestników zajęć muzycznych, którym podstawy gry na pianinie i gitarze przekazuje instruktor Dobromir Strzelczyk.
Pokaz powarsztatowy pt. „Torba pełna słów” w wykonaniu teatralnej grupy dziecięcej wprowadził publiczność w bardzo wesoły nastrój i był niezłą zapowiedzią kolejnych spektakli, które odbyły się w niedzielne popołudnie. Młodzi aktorzy zaprezentowali się w spektaklu lalkowo-kukiełkowym „Czarnoksiężnik”, a starsza grupa Teatru W Krzywym Zwierciadle pokazała się w spektaklu „Nacięcie”, który powstał na podstawie tekstów Sławomira Mrożka. Z grupami teatralnymi pracuje instruktor Michał Krzywaźnia.
Podczas podsumowań dziękowaliśmy Grupie Wolontariackiej za pomoc i wytrwałść w działąniu…
Spacerując, w przerwach, po Gminnym Ośrodku Kultury można było obejrzeć prace plastyczne oraz fotografie ukazujące działania dzieci i młodzieży na przestrzeni ostatnich miesięcy. Słodki kącik przygotowany specjalnie na tę okazję sprzyjał rozmowom i podsumowaniom…
Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność i wsparcie!
Zapraszamy chętnych – młodszych i starszych – do uczestnictwa w cyklicznych zajęciach artystycznych już od września.
Lipiec i sierpień to czas imprez plenerowych i zajęć wakacyjnych, na które również serdecznie zapraszamy.

>>>galeria<<<

Skip to content