Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15 października wydarzyła się w Stepnicy rzecz niezwykła. Część hali widowiskowo-sportowej udało się zamienić w przytulną kawiarnię z klimatycznymi stolikami, małą sceną oraz ciepłym światłem świec. Na tejże scenie – z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dla wszystkich pracowników trzech szkół z Gminy Stepnica, zaprezentował się zespół Czerwony Tulipan – twórcy takich przebojów jak „Jedyne co mam to złudzenia” czy „Sekret Kardynała Richelieu”. Grupa z trzydziestoletnim stażem, w składzie której również znajdują się nauczyciele, stworzyła cudowną atmosferę, trochę zabawną, trochę melancholijną, na pewno bardzo kameralną.

Każdy z zaproszonych gości mógł znaleźć tu coś dla siebie. Organizatorzy zadbali nie tylko o klimat imprezy, ale także o własnoręcznie wykonane, domowe wypieki oraz zimne i ciepłe napoje.

O zachwycie publiczności niech świadczy fakt podwójnych bisów, do których udało się oklaskami namówić zespół, a także głośne brawa w trakcie koncertu, które roznosiły się aż pod sufit wysokiej hali. Nie można odmówić temu wydarzeniu jego uroku i cieszymy się, że z zaproszenia skorzystało tak wielu osób. Poza pracownikami szkół, na czele z Magdaleną Ławicką Dyrektor Szkoły Podstawowej w Racimierzu i Andrzejem Wyzińskim – Dyrektorem Gimnazjum, w spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Andrzej Wyganowski z małżonką, Zastępca Burmistrza Stanisława Rzymczyk z mężem i Ryszard Ławicki Przewodniczący Rady Miejskiej.

Spotkanie zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy.

Koncert otworzył nowy rozdział w życiu hali widowiskowo-sportowej i można liczyć, że w przyszłości będzie się na niej odbywać więcej podobnych przedsięwzięć.

Skip to content