Koncert dla mam

Mamy przyjemnosć zaprosić wszystkie mamy do wspólnego świętowania.
Już 25 maja 2018r., o godz. 17:00, na terenie stepnickiego amfiteatru  odbędzie się koncert zadedykowny  wszystkim mamom. Zagrają dwa zespoły.
Koncert rozpocznie występ zespoołu "Drabina- rekatywacja" z piosenkami z repertuaru m.in. Anny Jantar, Maanamu, Ireny Jarockiej. O godz. 18 zaplanowany jest występ zespołu "Andy" Andrzej Szpak z repertuarem Czesława Niemena. Impreza odbędzie się w specjalnie zaaranżowanej plenerowej kawiarence. Zapraszamy serdecznie wszystkie mamy oraz wszytkich, którzy chca sędzić miło czas w otoczeniu relaksujacej zieleni Przystani Kapitana Roberta  Hilgendorfa. Bezpłatne zaproszenia do kawiarenki dostępne będą juz od 16 maja 2018r. do 25 maja 2018 r. (włącznie) w Gminnym Ośrodku Kultury w godzinach od 12:00 – 20:00. Zaproszenia uprawniają do zajęcia miejsc w kawiarence i są niezbędne do przygotowania przez organizatorów odpowiedniej ilości miejsc siedzących.

Pozostali słuchacze, którzy nie będa posiadali zaproszenia będą mogli skorzystać z miejsc poza kawiarenką i także delektować się muzyką na żywo. Serdecznie zapraszamy.

Zespół GOK.

 

Skip to content