KIERMASZ NIOSĄCY WSPARCIE

Święta Bożego Narodzenia kochają niemal wszyscy, choć każdy za co innego (…) Już rozpoczęły się przygotowania do tych kilku magicznych dni.

Kiermasz Bożonarodzeniowy jaki odbył się w minioną sobotę był z pewnością dobrą okazją, by zaopatrzyć się w oryginalne ozdoby i podarunki dla najbliższych. Wśród bogatej oferty artykułów związanych z tematyką świąt Bożego Narodzenia znalazły się wyszukane ozdoby, które zachwycały misternym wykonaniem i pomysłowością, a co najważniejsze, były unikatowe, wykonane ręcznie i niepowtarzalne, a wśród nich bombki, stroiki, kartki bożonarodzeniowe, biżuteria oraz wyroby wełniane. Ważną częścią kiermaszu było stoisko kulinarne, na którym można było skosztować i zakupić na wynos potrawy domowej produkcji: pierogi, uszka, krokiety, bigos, barszcz, kompot z imbirem oraz wiele ciast i ciasteczek.

Wyjątkową atmosferę kiermaszu podkreślił Mikołaj ubrany w 107-metrowy szal wydziergany wspólnie przez dużych i małych mieszkańców naszej Gminy.

Kiermasz był okazją nie tylko na zakupienie ozdób i podarunków, ale też na spotkanie ze znajomymi. Zdobył już swoich miłośników, zarówno wśród odwiedzających, jak i wśród wystawców.

Na uwagę zasługuje fakt, że organizatorzy jak i większość wystawców i odwiedzających uczestniczyło w kiermaszu kierując się sercem…, gdyż znaczna część z pozyskanych środków przeznaczona została na wsparcie dla Iwony – mieszkanki Stepnicy – chorej na stwardnienie rozsiane.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

Skip to content