Dzień Wolontariatu

5 grudnia to Światowy Dzień Wolontariatu. To święto uczciła również Stepnicka Grupa Wolontariacka. Z tej okazji wybraliśmy się do Szczecina, gdzie na wolontariuszy czekała cała masa atrakcji. Zaczęło się w tzw. escape room'ie, tj. pomieszczeniu z zagadkami, na wydostanie się z którego uczestnicy mieli tylko godzinę. Gdy już im się udało, czekała ich gra miejska, w której mogli odkryć Szczecin na nowo, nie od strony centrów handlowych i kin, ale pomników, parków czy przytulnych uliczek starego miasta….. Finałem gry była pyszna pizza, trafiona w punkt, gdyż po takim spacerze wszyscy byli bardzo głodni.
Był to dzień z przygodami. Takimi do przewidzenia i takimi zupełnie zaskakującymi. Mamy nadzieję, że w ten sposób udało nam się podziękować młodzieży działającej w grupie wolontariackiej za ich bezinteresowność i pozytywną energię.
Wszyscy pracownicy GOK-u życzą Wolontariuszom wielu niezapomnianych chwil, zawsze dobrej pogody i mnóstwa wzbogacających doświadczeń. Cieszymy się, że jesteście z nami. Obyście zawsze byli.
Buziaki

>>>galeria<<<

Skip to content