DZIEŃ DZIECKA na lądzie i w wodzie.

DZIEŃ DZIECKA na lądzie i w wodzie!

Jak wiecie 1 czerwca to najważniejszy dzień w roku – DZIEŃ DZIECKA!

Zapraszamy na moc atrakcji już o godz. 15:00 na teren Amfiteatru w Stepnicy!

Specjalnie dla stepnickich maluchów przyjadą Panowie od kolorowych mgieł czyli Splash of colors – święto kolorów Holi! Zaprzyjaźniona firma 5th Elementh  w ramach naszej współpracy zapewni  darmowy dmuchany zamek i stoisko z animatorem zabaw ( malowanie twarzy , bańki mydlane i inne).   Szkoła żeglarska Magola nauczy dzieci przterwania i wiązania węzłów, a także zabierze chętnych na krótkie rejsy po zalewie. Przy dobrej pogodzie będzie można popływac na bananie i posilić się pyszną żeglarką grochówką.

A do tego wszystkiego zapraszamy na koncert debiutów !

Małe wokalistki z gokowskiej grupy wokalnej zaprezentują bardzo ciekawy dla ucha i oka repertuar!

A to nie koniec atrakcji! Zapewniamy także, że rodzice będą mieli okazję rozpieścic sowje maluchy na stoiskach handlowych : grill, kebab, ziemniak, lody,  shakes, sorbety, cakepopsy, miody, wyroby z wosku, zabawki! Zapraszamy do stepnickiego amfiteatru! Bedzie się działo!