DNI STEPNICY 2016

Tegoroczne Dni Stepnicy wypełnione będą wydarzeniami sportowymi, kulturalnymi i rozrywkowymi. Dziać się będzie naprawdę sporo – program jest różnorodny i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. To okazja do wspólnego spędzenia czasu, zabawy i rekreacji.

Z a p r a s z a m y

A już weekend 8-9-10 lipca wypełniony na maksa.

8 lipca

TWO STEP'NICA to wydarzenie dla młodzieży – widowiskowe i dynamiczne. To okazja do spróbowania i obejrzenia break dance-u. Dzień pełen świetnej zabawy, muzyki i tańca. Coś, czego jeszcze nie było…

Od 12:00 – zapraszamy wszystkie dzieci na Świat Dziecka w plenerze:
– zabawy artystyczne – wspólne malowanie wielkich obrazów,
– wielki Twister – gra planszowa dużego formatu,
– "Otwarty Mikrofon" – możliwość występu na scenie dla wszystkich chętnych dzieci. Warunek – zgłoszenie do godziny 13-tej w punkcie informacyjnym, na placu przy amfiteatrze
– Festiwal Bąbelków – puszczanie baniek dużych i małych,
– malowanie twarzy i wiele innych atrakcji …
15:00 – Akademia B-Boya – warsztaty B-Boy oraz Dj'ingu,
16:00 – Bitwy taneczne – profesjonalne Bitwy B-BOY dla grup tanecznych – zgłoszenia twostepnica@gmail.com
20:00 – Mega hit: Wielkie Starcie Dj-skie! Dj Skinny vs. Dj Gregory – każdy inny, obaj świetni – impreza jakiej jeszcze nie było – dyskoteka do później nocy

9 lipca

9:00 – V Regaty Stepnica

15:30 – Uroczyste nadanie imienia kpt. Roberta Hilgendorfa przystani w Stepnicy

16:00 – VII Jazz Piknik Nad Zalewem

17:00 – Podsumowanie Regat – wręczenie nagród

21:00 – Koncert Łukasza Zagrobelnego z zespołem

22:30 – Jam Session

Jazz Piknik Nad Zalewem jest to impreza plenerowa, podczas której prezentowane są różne gatunki jazzu i kierunków pokrewnych, takich jak blues, soul, funky czy jazz-rock. Zwyczajowo, po zakończeniu głównego koncertu, muzycy rozpoczynają jazzowe jam session.
W 2016 roku podczas Pikniku zaprezentuje się aktualna czołówka polskich muzyków jazzowych, reprezentujących różne pokolenia i gatunki jazzu, co gwarantuje najwyższy poziom wykonawczy oraz satysfakcję licznie zgromadzonej, mamy nadzieją, publiczności.

O 21:00 zapraszamy na koncert Łukasza Zagrobelnego.

 

LEY D FUNK – zespół złożony z młodych, ale już doświadczonych muzyków, którzy przebojem wdzierają się na czołowe miejsca rankingów czasopism muzycznych.

– KINGA GŁYK TRIO – młoda "jazzwoman" grająca na gitarze basowej ze swoim zespołem.

– ESKAUBEI I TOMEK NOWAK QUARTET – projekt łączący teksty jednego z najdłużej działających undergroundowych raperów w Polsce i muzykę świetnego trębacza.

– WOJCIECH MYRCZEK / PAWEŁ TOMASZEWSKI QUARTET – kwartet stworzony przez najlepszego wokalistę jazzowego w 2015 roku, wg rankingu Jazz Top czasopisma Jazz Forum.

Skip to content