Babski weekend – relacja

Dwa intensywne – „babskie dni” za nami. Ten weekend był naprawdę kobiecy i relaksujący. Przez całą sobotę w salach GOK można było napić się kawy i skorzystać z pysznego bufetu. Dyżur pełniła manicurzystka, która dbała o piękne paznokcie przybyłych Pań. Za dopieszczenie zmysłów odpowiedzialna była masażystka, przyjmująca panie w kameralnym pokoiku, gdzie przy cichych dźwiękach muzyki pomagała im zapomnieć się na chwilę. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wizyta braffiterek, które opowiedziały jak dobrać odpowiedni biustonosz. Po krótkiej prelekcji każda z przybyłych mogła skorzystać z indywidualnej konsultacji. Ponadto przez całą sobotę trwała wyprzedaż różności, gdzie każdy mógł znaleźć niepowtarzalny drobiazg. Natomiast w niedziele grupa prawie 40 pań udała się na zakupowe popołudnie w Outlet Parku w Szczecinie, zakończone komediowym seansem filmowym.

Serdecznie dziękujemy osobom, dzięki którym Babski Weekend mógł się odbyć w takiej formie:
– Pani Sylwii Wilkowieckiej, za talent, zaangażowanie i cierpliwość w malowaniu paznokci.
– Pani Edycie Kameckiej, za dobrą energię, profesjonalizm i nastrój w jakim odbywać się mogły masaże.
– Paniom reprezentującym salon z bielizną Madi ze Szczecina, które wytrwale mierzyły obwody i dopasowywały miseczki każdej Pani, która zgłosiła się po poradę w kwestii doboru biustonosza.
– Salonowi kosmetycznemu La femme d'or z Goleniowa za bony, które były podarunkami dla Pań, które nas odwiedziły.
Dziękujemy także Pani Sołtys Stepnicy, Patrycji Kopieckiej, za kwiatki dla Pań…
Bardzo cieszymy się, że tak wiele mieszkanek Stepnicy skorzystało z atrakcji jakie dla nich przygotowaliśmy. Im, a także wszystkim innym Paniom życzymy wszelkiej pomyślności z okazji Dnia Kobiet. I jak zwykle, do zobaczenia za rok 🙂

Paulina Blatkiewicz

>>>galeria<<<

 

Skip to content